Teslimat süresi ne kadardır?

kurumsalgiyim.com’da satılan Baskılı ürünler hariç  2-4 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

baskılı ürünler 4-10 gün içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen gönderilerin, 2 ile 4 iş günü arası tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişlerinizi iş günleri 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

 

Siparişim hangi kargo firması ile teslim edilecek?

Satın almış olduğunuz ürünlerinizin teslimatı anlaşmalı kargo şirketimiz Aras Kargo ve Sürat Kargo  firması aracılığı ile yapılmaktadır.

 

Satın aldığım ürünler için kargo ücreti ödeyecek miyim?

kurumsalgiyim.com’dan aldığınız 2500 ₺ ve üzeri siparişleriniz için herhangi bir kargo bedeli yoktur. 2500 ₺ altında siparişlerinizde Kargo Firmasının Mesafe ve Koli desi sine göre kargo şirketi tarafından hesaplanır Alıcı taradından ödenir.

 

Satın aldığım bir ürünü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?

Satın almış olduğunuz ürünü; ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.

Satın alınmış olan ürünün veya ürüne ait ambalaj veya kutunun, kirlenmiş, ezilmiş, buruşmuş, aşınmış, çizilmiş, ıslanmış, üzerine bant veya etiket yapıştırılmış veya herhangi bir şekilde zarar görmüş olması durumunda satış aşamasında gerçekleştirilen Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği iade kabul edilmeyecektir. Ürünler ekibimiz tarafından kontrol edilerek zarar görmemiş olduğundan emin olunacaktır.

Siparişiniz ile tarafınıza iletilmiş olan İade formunu doldurarak, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürün(ler) ve fatura ile birlikte geri göndermelisiniz. Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

Herhangi başka bir sorunuz için [email protected] dan bilgi alabilirsiniz. Kargo ücretleri gönderici tarafından karşılanır.

İade kargonuz bize ulaştığında size e-posta ile bilgi verilecek. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler; 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır. Bu süreç tamamen çalıştığınız bankanın iç süreçlerine bağlıdır.

 

 

İade Adresi:

Çarşı Mah. Kartal Cad. no:42 Kartal / İstanbul.